מתייחסים לאירוע בצורה מחייבת

אנו מתייחסים לפעילות באירועים כאל עסק לכל דבר, וזה תחילה מתבטא בתשלום שאנו דורשים

הסכום מאוד סמלי ומזערי ביחס לתמורה שמקבלים באירוע ומזערי למידי ביחס למספר האנשים שמגיעים לאירוע.

למרות שהפעילות הכללית שלנו בהפצת האור של רבי נחמן דרך השמחה – היא מצווה גדולה!!! שאי אפשר לתמכר אותה בכסף, בכל זאת, עדיין חשוב לנו לסגור אירוע בתשלום ולנהל את זה כמו כל משא ומתן עסקי.

למי שקצת מכיר את הפעילות שלנו מבין בהחלט שהתשלום לאירוע (לא כל יום יש אירוע בתשלום) הוא זה שמאפשר לנו להמשיך בפעילות ההתנדבותית שאנו עושים כל הזמן, ברחבי הארץ!

משטרת ישראל שמחה איתנו ברחובות

 

השמחה שאנו עושים ברחובות היא ללא מימון, כמו כן הגעתנו למוסדות עם צרכים מיוחדים דלי תקציב, והגעתנו ללא תשלום לארועים של משפחות נזקקות, וכן החזקת הוואן עם הרמקולים , דלק, ביגוד ומזון לפעילים המתנדבים, הדפסת ספרי רבי נחמן וסטיקרים וחלוקתם, הפצת האור דרך המדייה, הפקת מוזיקה וסרטונים ועוד ועוד.

נחמנים מגיעים לכל מקום ללא מימון

 

התייחסות לשמחה באירוע כמו אל עסק, המשא ומתן והתשלום – זה בעיקר לטובת האירוע עצמו, "העסקה" מחייבת אותנו להגיע לאירוע בצורה הרבה יותר מחייבת ולכבד את המעמד לאורך כל האירוע לא כאורחים ולא כמתנדבים שבאים לעשות חסד אלא כאנשים שבאים לתת עבודה. להתאמץ הרבה יותר לתת את המירב, כדי שבעלי השמחה ישלמו עם חיוך גדול ובהרגשה מלאה שהם עשו עסקה מאוד משתלמת.

מפתיעים במועדון לילה

 

למרות שמדובר בתשלום עסקי שמקבלים עבורו תמורה, ללא ספק ובלב שלם מדובר בתרומה לפעילות עניפה מאוד שלא מתוקצבת בשום אופן, לא על ידי עשירים ולא על ידי המדינה, פעילות מאוד מאוד מבורכת שמחייה נפשות רבות בישראל ומשכינה שלום בנינו לבין אבינו שבשמים ומקרבת לבבות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *